Privaatsustingimused

Viimati värskendatud: 23. märtsil 2020

OÜ FinantsKiirabi haldab www.finantskiirabi.ee veebisaiti (“Teenus”). Sellel lehel antakse teile teavet meie eeskirjade kohta, mis käsitlevad isikuandmete kogumist, kasutamist ja avalikustamist meie teenuse kasutamisel. Me ei kasuta ega jaga teie teavet kellegagi, välja arvatud käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatud viisil. Kasutame teie isiklikku teavet teenuse osutamiseks ja parendamiseks. Teenuse kasutamisega nõustute teabe kogumise ja kasutamisega vastavalt käesolevatele tingimustele.

Teabe kogumine ja kasutamine

Meie teenuste kasutamise ajal võime paluda teil esitada meile teatud isikuandmeid, mida saab kasutada teiega ühenduse võtmiseks või tuvastamiseks. Isikuandmed võivad sisaldada näiteks järgnevas loetelus olevaid andmeid, kuid ei ole nendega piiratud:

  • Nimi
  • E-posti aadress

Veebibrauseri logi andmed

Kogume teie brauserist teavet iga kord, kui külastate meie teenust. Need logiandmed võivad sisaldada sellist teavet nagu teie arvuti Interneti-protokolli (“IP”) aadress, brauseri tüüp, brauseri versioon, külastatud lehed, külastuse kellaaeg ja kuupäev, nendel lehtedel kulutatud aeg ja muu statistika.

Küpsised

Küpsised on väikese andmemahuga failid, mis võivad sisaldada anonüümset kordumatut tunnust. Küpsised saadetakse teie veebisaidile ja salvestatakse teie arvuti kõvakettale. Teabe kogumiseks kasutame küpsiseid.

Teenusepakkujad

Võime palgata meie teenuste osutamiseks, meie nimel teenuste osutamiseks, teenustega seotud teenuste osutamiseks või meie teenuste kasutamise analüüsimisel kolmandate osapoolte ettevõtteid ja eraisikuid. Nendel kolmandatel isikutel on juurdepääs teie isikuandmetele ainult nende ülesannete täitmiseks meie nimel ja neil ei ole õigust neid andmeid avaldada ega muul eesmärgil kasutada.

Turvalisus

Teie isikuandmete turvalisus on meile oluline, kuid pidage meeles, et ükski Interneti kaudu andmete edastamise viis ega elektrooniline salvestusviis pole 100% turvaline. Kasutame teie isikuandmete kaitsmiseks erinevaid võimalikke vahendeid.

Muudatused

Võime oma privaatsuseeskirju aeg-ajalt värskendada. Teavitame teid kõigist muudatustest, postitades sellele lehele uue privaatsuspoliitika tingimused.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on privaatsuseeskirjade kohta küsimusi, võtke meiega ühendust